Jak iniciovat a dotáhnout do konce krizové řízení

Stav
Prozatím nepřihlášen
Cena
4.235,- Kč
Pro zakoupení kurzu se nejdříve přihlašte

Krizová (či mimořádná) situace nemusí znamenat pouze aktuální problematiku ohledně koronaviru, může se objevit kdykoli jindy či může postihnout jen určité oblasti (celou firmu, tým, oddělení, osobní život, partnerství apod.). A právě proto jsme pro vás vytvořili tento kurz. Skládá se ze záznamů z dvou webinářů, prezentací, textových záznamů (skript) a jednoho zásadního úkolu.

Tématika tohoto kurzu se úzce zaměřuje na krizový management a navazuje na studijní moduly Rekonstrukce identity a modul studia MBA Pozitivní psychologie v řízení lidí.

PP Jak iniciovat a dotáhnout do konce krizové řízení - Online kurzy a e-learning

Kurzem vás bude provázet Mgr. et Mgr. Petr Pacher, Ph.D., MBA, který studoval všeobecné lékařství, které ho následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používá mnohem raději než klinické přístupy. Se svým týmem se věnuje zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidí ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.

Obsah kurzu

Rozbalit vše