Úvod do Rekonstrukce Identity Copy

Vítejte v online programu Rekonstrukce identity!

Jsme moc rádi, že jste se vydali na cestu sebepoznání.

Na úvod vám přinášíme několik orientačních bodů a informací, aby cesta vaší identity byla plynulá a celistvá.

Tak pojďme na to!

1. Jednotlivá témata můžete procházet buď postupně tak, jak jsou za sebou, nebo můžete postupovat po vlastní ose a začít tématy, která vás zajímají nejvíce.

2. Prosím, nikdy nezapomínejte na tlačítko “Označit jako hotové”. Na konci celého výcviku si budeme moci vygenerovat certifikát o jeho úspěšném absolvování. Označování vyhotovení témat a úkolů slouží k zaznamenávání vašich pokroků a také k vaší lepší orientaci v průběhu výcviku.

3. V každé lekci vás čeká nějaký úkol nebo výzva, protože pouze aktivním praktikováním je možné získat osobní zkušenost, kterou posilujete svou vnitřní identitu. Pro inspiraci vkládáme k výzvám i anonymizované ukázky top úkolů, které vypracovali přímo posluchači Rekonstrukce Identity. Úkoly a výzvy prosím odevzdávejte, jsou nastavené tak, aby vám maximálně pomohly s vaším osobním rozvojem a jejich vynecháním přicházíte o další důležité praktikování.

4. Úkoly a výzvy odevzdávejte vypracované ve wordovém dokumentu.

5. Chcete sdílet svůj příběh? Nebo se podělit o to, jak tento program ovlivnil váš život? Pojďme spolu natočit podcast! Mrkněte na naši tvorbu: https://psychologieprokazdeho.cz/tema/podcast/. Naše podcasty poslouchají tisíce lidí! V případě zájmu pište na e-mail [email protected].

6. Nepřehlédněte bonusové téma SDÍLENÍ IDENTIT, které najdete na samém konci celého výcviku. Nejde o klasické tématické webináře, ale o online setkávání v uzavřené skupině a hlavním tématem jste vy, účastníci Rekonstrukce Identity, vaše otázky, uvědomění a sdílení. Zde jsou k dispozici ke zhlédnutí všechna proběhlá setkání, protože i v nich můžete nalézt odpověď, radu, nebo inspiraci pro sebe.

Mějte na paměti, že plnění výzev je jediný způsob jak rozvíjet sama sebe. Zpracované výzvy u nás zůstávají v bezpečí! Nejlépe zpracované z nich nám budou sloužit jako podklady pro webináře, nebo pro ukázku vzorového zpracování. VŠE BUDE MAXIMÁLNĚ ANONYMIZOVANÉ.

Pojďme na to….!!