Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/312889/virtual/www/wp-content/plugins/learndash-course-grid/includes/class-utilities.php on line 494
1. Get2KnowMe® - Online kurzy a e-learning

1. Get2KnowMe®

Knihy Get2KnowMe® jsou praktickými průvodci při poznávání sebe sama do nejhlubších vrstev vaší osobnosti. Obě tyto knihy lze stáhnout a studovat v elektronické podobě.

 
Knihy

 

Já aneb Rekonstrukce vlastní hodnoty

Já aneb Rekonstrukce vlastní hodnoty

 

Kniha Já aneb Rekonstrukce vlastní hodnoty je praktickým průvodcem při poznávání sebe sama, naší identity. Přináší spoustu zamyšlení, praktických tipů i zábavy při testování sama sebe. Otázkami vedoucí k sebereflexi po 30 dní krůček po krůčku přivádí ke spokojenějšímu a naplněnějšímu životu.

Kniha-Ja-aneb-rekonstrukce-vlastni-hodnoty-1 Stáhnout

 

 

 

 

Průvodce sebepoznáním aneb skrze sebe poznám tebe

Průvodce sebepoznáním aneb skrze sebe poznám tebe

 

Kniha Institutu aplikované psychologie je průvodcem sebepoznání člověka jdoucího do nejhlubších vrstev osobnosti. Je napsaná čtivě, jednoznačně a srozumitelně, aby si její pomocí mohl každý dojít cenných uvědomění. Ilustrace Roberta Jindry ti vykouzlí úsměv na tváří a zajistí zábavu na každém kroku. Ačkoli knihu píšou profesionálové z oboru psychologie, zachovává si jednoduchost a čtivost, aby ji mohl využít opravdu každý. 

Kniha tě provede 3 základními životními tématy. V první části si díky pozorování svého prožívání nastavíš životní HODNOTY. V druhé části lépe pochopíš svoje EMOCE a naučíš se s nimi pracovat tak, abys byl denně v příjemné harmonii a nic tě jen tak nerozházelo. Nakonec se průvodce zabývá KOMPETENCEMI, tedy způsobilostmi k lepšímu životu, lepším vztahům i k lepšímu uplatnění v profesní oblasti. Kniha směřuje čtenáře k přemýšlení o sobě i druhých, k sepisování poznámek a inspirativních myšlenek, k sebereflexi a uvědomění.

kniha_pruvodce_sebepoznanim..13831-1Stáhnout

Videa

Videa Get2KnowMe® vám prozradí, co je podstatou této psychologické hry a jak ji správně hrát.

Post a comment

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *