Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/312889/virtual/www/wp-content/plugins/learndash-course-grid/includes/class-utilities.php on line 494
1. Základní informace - Online kurzy a e-learning

1. Základní informace

  • Doporučujeme jednotlivá témata začít procházet až po setkání se studijním trenérem. Předtím je možné si projít rozšiřující materiály, kde najdete mimo jiné webináře a inspirativní podcasty.
  • Po dokončení tématu dejte vždy “označit za hotové” – tato funkce slouží ke sledování vašeho progresu a lepší orientaci v e-learningovém systému, kdy na konci programu budeme moci vygenerovat certifikát o jeho úspěšném absolvování. Získání tohoto certifikátu je podmíněno závěrečným hodnocením.
  • V každé lekci vás čeká nějaký úkol nebo výzva, protože pouze aktivním praktikováním je možné získat osobní zkušenost, kterou posilujete svou vnitřní identitu. Pro inspiraci vkládáme k výzvám i anonymizované ukázky top úkolů, které vypracovali přímo posluchači Rekonstrukce Identity. Úkoly a výzvy prosím odevzdávejte vypracované ve wordovém dokumentu. Způsob odevzdání úkolů si předem dohodnete se studijním trenérem.
  • Záznamy z již proběhlých webinářů naleznete v sekci “Rozšiřující materiály”. V sekci Get2KnowMe najdete knihu JÁ aneb Rekonstrukce vlastní hodnoty, která pro vás představuje novou metu v přemýšlení, zabývání se sebou, ostatními a hledání nových uvědomění. Další kniha Průvodce sebepoznáním vás zavede do nejhlubších vrstev osobnosti – vašich hodnot, emocí a kompetencí.
  • Mějte na paměti, že plnění výzev je jediný způsob, jak rozvíjet sama sebe. Zpracované výzvy u nás zůstávají v bezpečí! Nejlépe zpracované z nich nám budou sloužit jako podklady pro webináře, nebo pro ukázku vzorového zpracování. VŠE BUDE MAXIMÁLNĚ ANONYMIZOVANÉ.
Post a comment

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *