Knihy

Já aneb Rekonstrukce vlastní hodnoty

Kniha Já aneb Rekonstrukce vlastní hodnoty je praktickým průvodcem při poznávání sebe sama, naší identity. Přináší spoustu zamyšlení, praktických tipů i zábavy při testování sama sebe. Otázkami vedoucí k sebereflexi po 30 dní krůček po krůčku přivádí ke spokojenějšímu a naplněnějšímu životu.

Průvodce sebepoznáním aneb skrze sebe poznám tebe

Kniha Institutu aplikované psychologie je průvodcem sebepoznání člověka jdoucí do nejhlubších vrstev osobnosti. Je napsaná čtivě, jednoznačně a srozumitelně, aby se její pomocí mohl každý dojít cenných uvědomění. Ilustrace Roberta Jindry ti vykouzlí úsměv na tváří a zajistí zábavu na každém kroku. Ačkoli knihu píšou profesionálové z oboru psychologie, zachovává si jednoduchost a čtivost, aby ji mohl využít opravdu každý. 

Kniha tě provede 3 základními životními tématy. V první části si díky pozorování svého prožívání nastavíš životní HODNOTY. V druhé části lépe pochopíš svoje EMOCEa naučíš se s nimi pracovat tak, abys byl denně v příjemné harmonii a nic tě jen tak nerozházelo. Nakonec se průvodce zabývá KOMPETENCEMI, tedy způsobilostmi k lepšímu životu, lepším vztahům i k lepšímu uplatnění v profesní oblasti. Kniha směřuje čtenáře k přemýšlení o sobě i druhých, k sepisování poznámek a inspirativních myšlenek, k sebereflexi a uvědomění.

Post a comment

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *