Úvod do sdílení identit Copy

Proč vznikla tato bonusová sekce SDÍLENÍ IDENTIT? Protože již máte za sebou vzdělávací videa, webináře, praktikování, sdílení úkolů a uvědomění, a tak nám tedy končí naše tematická setkávání, která jsme díky vaší energii a motivaci vyčerpali. Ale vždy, když něco končí, něco jiného nám začíná, a tak máme velkou radost vám oznámit, že naše online setkávání zdaleka nekončí, pouze nyní přišel čas věnovat je přímo vám, účastníkům Rekonstrukce identity. Pokračujeme v našich webinářích s tím, že hlavním tématem jste tentokrát vy – vaše otázky, uvědomění, sdílení – a to vše v diskuzi s lektorem Petrem Pacherem, který se vám i nadále věnuje.

Zde můžete zhlédnout již proběhlá setkání, která jsou příhodně pojmenována „Otázky a odpovědi“. Pokud hledáte odpověď na nějakou svou otázku, můžete ji nalézt i zde.  A pokud se sami chcete zapojit, termíny a odkazy dalších setkání naleznete v sekci TERMÍNY WEBINÁŘŮ.

Neváhejte zapište si do kalendáře termín dalšího SDÍLENÍ IDENTIT a setkejte se s Petrem Pacherem online z pohodní svého domova.

Post a comment

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *