Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/web/virtuals/312889/virtual/www/wp-content/plugins/learndash-course-grid/includes/class-utilities.php on line 494
Základní informace - Online kurzy a e-learning

Základní informace

Po dokončení tématu dejte vždy “označit za hotové” – tato funkce slouží ke sledování vašeho progresu a lepší orientaci v e-learningovém systému.

V každém bloku vás čeká úkol, protože pouze aktivním praktikováním je možné získat osobní zkušenost. Pro inspiraci vkládáme aplikační příklady, které obsahují sdílení absolventů, posluchačů a vašich předchůdců. Úkoly prosím odevzdávejte na studijní oddělení a svému studijnímu trenérovi (pro ty, kteří nemají studijního trenéra, odevzdávejte pouze na studijní oddělení).

Záznamy z již proběhlých webinářů naleznete v sekci “Rozšiřující materiály”. V sekci Get2KnowMe najdete knihu JÁ aneb Rekonstrukce vlastní hodnoty, která pro vás představuje novou metu v přemýšlení, zabývání se sebou, ostatními a hledání nových uvědomění. Další kniha Průvodce sebepoznáním vás zavede do nejhlubších vrstev osobnosti – vašich hodnot, emocí a kompetencí.

 

Důležité kontakty:

Studijní oddělení: Marie Vaverková, support.studydep@essentialcollege.cz nebo studydep@essentialcollege.cz, 606 603 966

Vedoucí studijních trenérů: Mgr. Petr Zaplatílek, study.trener1@essentialcollege.cz

736 685 930

Ekonomické oddělení: Martin Lizna, ucetni1@essentialcollege.cz, 703 146 460

 

Post a comment

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *