ONLINE | BEZPLATNĚ

Analýza kondice firmy

Zajímá vás, v jakém stavu se vaše firma aktuálně nachází? Máte pocit, že může vaše firma fungovat mnohem lépe, ale nevíte, kde začít? Jste si ve své firmě vědomi nedostatků a netušíte, jak je odhalit?

Udělejte si chvilku a buďte upřímní

Pomocí tohoto souboru kvalifikovaných otázek a jejich okamžitého vyhodnocení získáte doporučení, nad kterými tématy se při řízení své firmy zamyslet a na čem zapracovat. Zaměřuje se přesně na to, co je pro dobrou kondici firmy klíčové. Čeká vás 43 otázek rozdělených do 5 oblastí, díky nimž zjistíte, jaké máte povědomí o dané problematice.

Celý dotazník je dílem dvou aplikovaných psychologů Mgr. Daniela Kettnera a prof. Dr. Petra Pachera. Odborníků zabývajících se fungováním skutečně prosperujících organizací ve všech hospodářských sektorech. Již od roku 2008 se věnují poznávání korporací včetně jejich podpory a za dobu svého působení vzdělali a konzultovali přes 1 400 organizací.

Dotazník vám zabere pár minut, a s velkou pravděpodobností bude impulsem k zamyšlení, jak nakládat se svou firmou v budoucnu.

Jak analýza probíhá?

Dotazník
6 min.

Dotazník je rozdělen do 5 sekcí a má celkem 43 otázek. Ke každé z otázek přiřadíte jednu z nabízených odpovědí.

Výsledky
ihned

K odpovědím se přiřadí body, podle kterých vypočítáme skóre. Vyhodnocení dostanete zvlášť ke všem pěti sekcím a odešleme vám jej obratem na e-mail. Na základě výsledků zjistíte, v jakém stavu se vaše firma aktuálně nachází, které oblasti zvládáte dobře, a ve kterých je potřeba přidat.

Soubor otázek vhodný pro představitele firem

Díky tomuto dotazníku máte možnost položit si otázky spojené se zodpovědností k sobě i k organizaci jako takové.

Group 72 Analýza kondice firmy - Aplikujdopraxe.cz
Jsme moderní online portál, na kterém naleznete široké spektrum kurzů, webinářů, podcastů a spoustu dalšího. Naším cílem je předávat zkušenosti tak, abyste je mohli snadno převést do praxe. Jsme součástí vysoké školy essential college, která se zaměřuje výhradně na praxi zážitkovou výukou.