APLIKUJTE DO PRAXE TO, CO OPRAVDU FUNGUJE

Vzděláváme všechny, kteří chtějí převést znalosti v reálné činy a opravdu uspět.

O nás

Jsme tým odborníků s letitou praxí v nejrůznějších oborech. Spojuje nás styl výuky, ve kterém předáváme maximum informací, které využijete v praxi. V našich kurzech se rozhodně nečekejte nudné přednášky ani výuku plnou zbytečných teorií, kterou nikdy nevyužijete. Vyučujeme na základě našich vlastních zkušeností. Našim cílem je, aby vás výuka bavila a abychom vám předali znalosti, které vám budou k užitku. Tak, abyste si na naše rady vzpomněli třeba i za 10 let.

Od roku 2014 působíme v ČR pod mezinárodní značkou University of Applied Management a od roku 2021 působíme pod osamostatněnou značkou essential college.

Lektoři

Všichni naši lektoři jsou odborníci na různá odvětví. I přes to, že každý se zabývá něčím jiným, mají jedno společné – jsou to profesionálové s letitou praxí a velkými úspěchy ve svých oborech. Své dovednosti a znalosti umí předat chytlavou formou, a proto si můžete být jisti, že vás jejich výuka vtáhne a bude vás bavit!

Rectangle 49 O nás - Aplikujdopraxe.cz

Petr studoval všeobecné lékařství, které ho následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používá mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuje zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidí ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.

Rectangle 48 O nás - Aplikujdopraxe.cz

Vladimír se začal obchodu věnovat v roce 2003. Postupně si prošel všechny klasické prodejní pozice, od „navolávače“ přes business development po account management. Ve chvíli, kdy se stal ředitelem obchodu, začala nová etapa učení, tentokrát ve dvou směrech – jak své znalosti a zkušenosti předat svému týmu a jak se současně zdokonalovat v roli manažera. K tomu patřilo i studium MBA na UAM (nyní essential college). Zde se zdokonalil hlavně v oblasti komunikace – díky kurzům našel strukturu, do které může intuitivně vykonávané činnosti zařadit, popsat a lépe, rychleji a mnohem cíleněji rozvíjet.

Rectangle 47 O nás - Aplikujdopraxe.cz

Smyslem Patrikova profesního působení je nadprůměrný výkon organizací ve srovnání s konkurenty. K naplnění tohoto cíle přispívá v první řadě zavedení funkčního systému do organizace, což vede k výsledkům. Dobré výsledky z velké části stojí na talentovaných lidech, a proto je jejich získávání jedním z dalších předpokladů pro to, aby systém v organizaci fungoval. Profesní disciplíny, kterým se Patrik věnuje, nevyhnutelně ovlivňují i jeho zájem o fungování lidského mozku, což do značně technických oblastí jeho působení přináší porozumění pro lidskou identitu a její směřování.

Rectangle 47 2 O nás - Aplikujdopraxe.cz

Radek Štarman je odborník v oblasti digitálního marketingu s mnohaletou praxí. Prošel si celým procesem od přímého prodeje a telemarketingu, přes tvorbu webů, reklam na sociálních sítí až po tvoření marketingových strategií. V roli specialisty, projektového manažera i strategického ředitele pomohl stovkám podnikatelů a firem se získáváním zákazníků, budováním značky a online marketingem.

Studijní trenéři

Unikátní službou, která je součástí některých našich kurzů, jsou studijní trenéři. Jejich smyslem je vytvářet bezpečné prostředí při individuálních setkáních s účastníky kurzů. Se svým studijním trenérem se můžete sejít osobně i online – záleží na vašich preferencích a možnostech. Záměrem každého setkání je velmi detailně probírat to, co se posluchači daří praktikovat a s jakými výsledky, případně co se nedaří a co je možné se z toho naučit. Studijní trenér jde vždy do velkých detailů a cílem každého setkání je najít nová uvědomění a nové perspektivy v aktuálních tématech studia.

pavla melenova 8150 1 1 O nás - Aplikujdopraxe.cz

Čím vám budou studijní trenéři užiteční?

  • Vytvoří pro vás přátelské a důvěryhodné prostředí bez obav sdílení.
  • Vrátí vás zpět do jednotlivých témat studia a pomohou vám aplikovat poznatky do praxe.
  • Dohlédnou, abyste v průběhu absolvování kurzu měli stále intenzivní vnitřní motivy, a to jak pro samotné studium, tak pro následné praktikování.
  • Zajistí aby vám z daného kurzu nic neuteklo a zároveň vše probíhalo naprosto individuálně za plného respektu vašich potřeb i preferencí.

Zaujali jsme vás a chtěli byste nás lépe poznat? Nebo byste si přáli domluvit setkání se studijním trenérem? Neváhejte nám dát vědět a my se s vámi rádi spojíme!

logo O nás - Aplikujdopraxe.cz
ec O nás - Aplikujdopraxe.cz

Jsme moderní online portál, na kterém naleznete široké spektrum kurzů, webinářů, podcastů a spoustu dalšího. Naším cílem je předávat zkušenosti tak, abyste je mohli snadno převést do praxe. Jsme součástí vysoké školy essential college, která se zaměřuje výhradně na praxi zážitkovou výukou.