O nás

Vzděláváme Managery, podnikatele a majitele firem, kteří chtějí své kvality a zisky zvýšit na maximum.

Kdo jsme?

Od roku 2014 působíme v ČR pod mezinárodní značkou University of Applied Management a od roku 2021 působíme pod osamostatněnou značkou essential college. Teorii se věnujeme jen v nezbytném rozsahu a maximální důraz klademe na praxi.

Profesní vzdělávání

education4 O nás - Online kurzy a e-learning

Excelentní management & leadership, MBA

Manažerský trénink pro ty, kteří chtějí vybudovat organizaci, která na nich přestane být závislá a oddělení začnou fungovat autonomně na zavedeném systému řízení.

education5 O nás - Online kurzy a e-learning

Mistrovství v komunikaci, MSc.

Profesní magisterské vzdělávání je vrcholným mistrovstvím tréninku mezilidské komunikace. Celý výcvik je postaven na kombinaci tréninků se vzestupnou obtížností od základů komunikačních vzorců přes několik stupňů NLP až po konverzační hypnózu a reálný trans.

education2 O nás - Online kurzy a e-learning

Psychologie obchodu a vyjednávání, BBA

Profesní vzdělávání pro ty, kteří se chtějí naučit vyjednávat, komunikovat a ovlivňovat. Studium doporučujeme i lidem, kteří se obchodem přímo neživí, protože prodáváme neustále, každý den, s dětmi, podřízenými, nadřízeným.

education1 O nás - Online kurzy a e-learning

Výcvik lektorů, BSc.

Získáte přípravu v podobě principů role lektora, jeho kompetencí a zásad pedagogiky i andragogiky doplňují příklady z praxe a mnoho praktických cvičení. Čeká vás bohaté praktikování všech znalostí formou prezentací, na které dostanete profesionální zpětnou vazbu od mistrů v oboru.

education3 O nás - Online kurzy a e-learning

Doktorské studium, Dr.

Každý posluchač vytváří vlastní vzdělávací dílo přímo pro svoji profesní oblast.

education1 O nás - Online kurzy a e-learning

Doktorské studium, DBA.

Každý posluchač pečuje velmi detailním způsobem o svoji oblast zájmu (zpravidla to bývá jeho vlastní firma či část organizace, která spadá do jeho oblasti zodpovědnosti).

education O nás - Online kurzy a e-learning

Excelentní organizování, BSc.

Ve vedoucí roli je nezbytné umět kompetentně skloubit dvě hlavní oblasti – vést lidi a řídit procesy. Ve studiu se věnujeme oběma.

ec O nás - Online kurzy a e-learning

Jsme moderní vysoká škola pocházející z USA zaměřující se na excelentní profesní vzdělávání. Teorii se věnujeme jen v nezbytném rozsahu a maximální důraz klademe na praxi. Od roku 2014 působíme v ČR pod mezinárodní značkou University of Applied Management a od roku 2021 působíme pod osamostatněnou značkou essential college.