NEZNIČTE SVOU FIRMU
ANI SEBE

Co udělat pro to, aby byla vaše firma úspěšná? Přesně to se dozvíte v knize Selský rozum a řízení podniku od Petra Pachera a Jiřího Marka. Prakticky. Neformálně. S vtipem. Tak na nic nečekejte a nechte si naservírovat pořádnou dávku selského rozumu.

ZÍSKEJTE SVŮJ E-BOOK ZDARMA

ZDARMA

Pouze do 31. 1. 2024.

350 Kč

ADP - obr 1

Co vám kniha přinese?

Po dočtení knihy budete mít všechny potřebné informace k tomu, abyste nezničili svou firmu, vzájemné vztahy ani sebe. 

V čem je kniha výjimečná?

Neformální zpracování

Vše, co potřebujete vědět o řízení podniku se v knize dozvíte “lidskou řečí”. Nemusíte se proto bát, že něčemu nebudete rozumět.

Příklady z praxe

Celá kniha je postavena na reálných situacích. Díky tomu si vše snadno představíte a převedete do situací, které jste sami zažili.

Nejde o poté čtení

Abyste si vše lépe zapamatovali a pochopili, máte dostatek prostoru pro vlastní zápisky, poznatky a nová zjištění.

Nahlédněte pod pokličku selského rozumu

a600d449fd9cc18709235bf5cee81fd4 Ebook selský rozum - Aplikujdopraxe.cz

Proč jsou důležité mezilidské vztahy?

Důvěra a porozumění je to, co nás dělá lidmi. Základem každého vztahu je nejprve porozumění, založené na vzájemných sympatiích, a určitém množství něčeho, co máme společného...

63a9ff517b2012a72c50ea3664b6caf8 Ebook selský rozum - Aplikujdopraxe.cz

Jaké jsou atributy úspěšného podniku?

Úspěšný podnik má jisté vlastnosti, které ho dotváří navenek. Pro český podnik jsou tyto atributy jiné než např. pro japonské. Vše je totiž odvislé od lidské mentality a ta je jak známo různá...

cmariky 2 Ebook selský rozum - Aplikujdopraxe.cz
cmariky 2 Ebook selský rozum - Aplikujdopraxe.cz
cmariky 2 Ebook selský rozum - Aplikujdopraxe.cz
98eec880af63a0d1eb9146aa94ea3c0b Ebook selský rozum - Aplikujdopraxe.cz

V čem spočívá kouzlo správné komunikace?

Ať už je komunikace vedena vertikálně či horizontálně, měla by respektovat základní principy. Ty platí pro jakoukoliv komunikaci; pracovní, přátelskou i rodinnou. Jsou to principy nenásilné komunikace...

O autorech knihy

Ellipse 2 Ebook selský rozum - Aplikujdopraxe.cz

Mgr. et Mgr. Petr Pacher, Ph.D., MBA

Petr studoval všeobecné lékařství, které ho následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Kompiloval řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob a je autorem několika publikací. Přes 10 let se věnuje se svým týmem aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích. Zajišťuje, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty.

Ellipse 3 Ebook selský rozum - Aplikujdopraxe.cz

Prof. Dr. Ing. Jiří Marek

Jiří v současné době působí jako přednášející na Fakultě strojního inženýrství VUT v Brně. Zároveň je soudním znalcem jmenovaným ministrem spravedlnosti pro obor výrobních strojů. Má za sebou publikaci mnoha monografií, výzkumných zpráv, odborných prací. Jeho publikace jsou publikovány ve sbornících i časopisech, a to jak u nás, tak v zahraničí. Je členem několika odborných organizací a věnuje se také poradenské činnosti.